SEMİNERLERDEN

      Cantek soğutma soğuk odaları firması ile beraber Crystal Palace Luxury Resort otelde verilen seminer çok yararlı geçti. Üyelerimizin katılımlarıyla gerçekleşen seminerde hem bilgi, hemde sohbet vardı. Firma yöneticisi Hakan bey yeni sistemler hakkında bilgiler verdi. OTMF başkanı Sayın Şaban AYDOĞMUŞ Beyin de bilgilendirmeleriyle geçen seminerde yemek sonunda taraflara plaketler verildi. ATYD Başkanı Ali Baki KAZANCI da bir konuşma yaparak teşekkürlerini sundu.

DEĞERLİ ARKADAŞLAR,

TÜM TEKNİK ÇALIŞAN ARKADAŞLARA SAĞLIKLI, MUTLU, HUZURLU VE BAŞARILI GÜNLER DİLERİM.

     EĞİTİM SEMİNERİ VE YEMEĞİNE KATILAN TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER EDERİM. AYAĞINIZA SAĞLIK. MÜDÜRÜNDEN YARDIMCISINA, ŞEFİNDEN ELEMANINA KADAR TÜM TEKNİK ARKADAŞLAR BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİDİR. BİZİM BU DERNEĞİ KURMA SEBEBİMİZ HEP BERABER OLMAK, BİRLİK OLMAK, A'DAN Z'YE KADAR HERKESE ULAŞABİLMEK, HERKESLE PAYLAŞMAK VE EĞİTİMLE BAŞARILARLA YÜKSELMEKTİR.

     BUNUN YANINDA 19.12.2014 CUMA GÜNÜ ALAİYE RESORT&SPA OTELDE APSİS FİRMASIYLA, ISI POMPALARI HAKKINDA SEMİNER VE İŞ YEMEĞİMİZ OLACAKTIR. HEPİNİZİ BEKLİYORUZ. NİCE BERABER ETKİNLİKLER İÇİN BİR ARADA OLMAYA TEKRAR SİZLERİ ÇAĞIRIYORUZ. AYAKLARINIZA SAĞLIK. SORUNLAR İÇİN BİZLERİ ARAYABİLİRSİNİZ, DERNEĞİMİZ İLE SİZLERİN YANINIZDAYIZ.

SEVGİ VE SELAMLARIMLA.

ALİ BAKİ KAZANCI
ATYD. YÖN. KUR. BŞK.

© 2015 www.atyd.org.tr
* Yönetim Kurulu Yöresel Yemek Yarışması İş Arayanlar
* Dernek Tüzüğü Tavuk Yemeği Yarışması Personel Arayanlar
* Vizyonumuz Balık Yemeği Yarışması İletişim
* Misyonumuz Kuzu Yemeği Yarışması